Allah Kuranda Tılsımı Onaylıyor mu?


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/medyxxgr/sadihoca.com/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

ALLAH KURAN DA TILSIMI ONAYLIYOR MU?

Bakare suresinde 102 ayesinde bu konuya değinmiş ve tılsım gücü ile iki çiftin arasına ayrılık düşürebilirler diye TILSIM , SİHİR ,BÜYÜ , BAHT VE ŞANSI KAPATMA gibi konular gerçek ve yukarıda da dediğimiz gibi yüce ALLAH tarafından da belirtilmiş  ve dini olarak da bu konular onaylanmış ve bunlar bozmak tan başka işlemler haramdır . Bazı şeytan sıfat insanlar var ki bu güçlerini böyle kötü işlemler için kullanıyorlar ve insanların huzurunu bozuyorlar ve buna karşılık SADİ HOCA gibi iyi insanlar ve güçlü hocalar var ki böyle insanların karşısında bizi savunup ve koruya bilirler . Yani bu özel güçler ALLAHIMIZ tarafından insanların vücudunda yerleştirilmiş ve bu insanların kalplerine ve vicdanlarına kalmış ki bu güçlerini nasıl kullansınlar. Bazıları bu güçleri ile kötü TILSIMLAR yaparak insanları üzüyorlar ve bazıları da SADİ HOCA gibi insanlara yardım edip ve yüzlerini güldürüyorlar .

«قل اعوذ برب الفلق»                 Şafak Rabbine sığınırım söyle

«من شر ما خلق»                        yarattığının şerrinden

و من شر غاسق اذا وقب               o karanlığın şerrinden.

« و من شر نففثت فی العقد           Ve TILSIM yaptıran kadınlardan ki onlar TILSIM yapıp ve düğüme bağlıyorlar .

«   و من شر حاسد اذا حسد           ve her kıskanç insanın kıskanmasından.

Falak süresinde de gördüğümüz ve Bilindiği üzere ALLAH bütün şerler içinde üç tane şerri en belirgin biliyor ve bunlara daha çok dikkat edilmesini istiyor. 1- KARANLIK

2- TILSIM

3- KISKANÇLIK

bu üç sebepten dolayı insanlar çok rahatlıkla bir birlerine zarar vere bilirler. Bu yüzden de çok rahat birini kıskandığı için veya kalbini karanlık kapladığı için gidip başka insanlara TILSIM yaptırabilir . Söylediğimiz gibi böyle sıkıntılar olunca önce ALLAHA sonra SADİ HOCAYA güvenip sığınabiliriz.

Bir önceki yazımız olan Sevgi Büyüsü başlıklı makalemizde aşık etme büyüsü, aşk büyüsü ve sevgi büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.