Büyü Çalışmaları


Notice: Trying to get property 'name' of non-object in /home/medyxxgr/sadihoca.com/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 40

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/medyxxgr/sadihoca.com/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Aşk Büyüleri

Aşk büyüsü, sıklıkla karşılık görmeyen aşklarda, platonik sevgilerde ve kötü giden ilişkilerde tercih ediliyor. Aşk büyüleri sıklıkla ev hanımları tarafından yani bayanlar tarafından talep ediliyor ve erkeği bağlama ve evine geri döndürme işlemleri için kullanılıyor.

Bağlama Büyüleri

Aşıkları, birbirini sevenlerin ve evli çiftlerin birbirine daha sıkı bağlanması için yapılan büyü çeşidine bağlama büyüsü deniliyor. Bu büyü sayesinde büyü yapılan kişi kendisinden başkasını görmez. Bu etkili bir yöntemdir.

Geri Getirme Büyüsü

Birliktelik yaşadığınız kişi veya sevgiliniz sizi terk ettiği durumlarlarda kullanılabilen bir büyüdür. Bu büyünün halk arasındaki adı geri getirme büyüsü olarak bilinmektedir ve eski zamanlardan beri kullanılmaktadır.

Papaz Büyüsü

Türk milletinin sıkça başvurduğu bir yöntemdir. Kiliselerdeki kişiler tarafından yapıldığı biliniyor ama bunun net delili yoktur. Rahmani çalışmaları tercih etmeyen kişiler tarafından yapılır. Adı sıkça duyduğunuz papaz büyüsünün nasıl olduğu ve etkisinin nasıl olduğu merak ediliyor. Bu büyüler içerisinde en çok kullanılanlardan birisi olan papaz büyüsü, karşıdaki kişinin iradesine ve gücüne direk müdahele etmek için kullanılıyor.

Kısmet Açma Büyüsü

Uzun zamandır işsiz olan, koronavirüs sırasında işini kaybeden kişiler tarafından tercih ediliyor. Ya da işleri kötü gidenler bunu tercih ediyor; iş, şans ve kısmeti kapalı kişiler bu büyüleri yaptırmak ister. Bu kişiler iş kısmeti açma büyüsü sayesinde iş bulabilir, para kazanabilir ve rızık/bereket kazanabilir ve arttırabilirler.

Büyü Bozma Yöntemleri

Büyü bozmak için öncelikle bana danışmanı gerekmektedir. Rahmanir bir medyuma olarak danışacağınız güvenilir bir kişiyim. Çeşitli platformlarda benim ile ilgili karalama yazıları art niyetli kişiler tarafından yazılmıştır. Beni aradığınızda hangi büyünün etkisinde olunduğunu çözebilirim. Büyünün çeşidine ve etkisine göre ve kişinin manevi boyutu kapsamında büyü bozma yöntemleri de değişiklik gösterebilir.

Bir önceki yazımız olan Adet Kanı Büyüsü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.