Büyü Nasıl Yapılır ?


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/medyxxgr/sadihoca.com/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Büyü Nasıl Yapılır ?

Büyü yapmanın bir çok çeşitli yöntemi vardır. Büyüler bazen dualar ile bazen özel semboller bazen ritiülik uygulamalar ile yapılır. Bazen bir kan bazen bir saç teli bazen de kişiye ait herhangi bir eşya ile de yapılabilir. Büyü binlerce yıl öncesinden günümüze yapılagelen bir uygulamadır. Özellikle şamanlar büyü konusunda tarihte en bilinen toplulukların başında gelmektedir. Günümüzdeki bir çok uygulama şamanlardan gelmektedir. Şamanlar ayrıca bizim boyutumuz dışındaki varlıklarla iletişime geçerek bu konuda onlardan da yardım almaktadır. Günümüzde bir çok çeşit büyü bilinsede tarihten günümüze bunları yapabilecek hocaların bir çoğunun ölmesi ve yerine yenilerinin yetişmemesinden dolayı büyü yapabilecek hoca sayısı neredeyse yok denecek kadar azdır.

Büyü nasıl yapılır diye merak eden bir kişi günümüzde internet ortamında arama yaptığında google üzerinde bir çok bilgiye ulaşabilecektir. Maalesef bunların bir çoğu bilgi kirliliğinden başka bir şey değildir. Çünkü önüne gelen hoca önüne gelen tarihçi olduğu için herkes bir şey yazmış ama bunlardan doğrusunu tespit etmek imkansız gibi bir şeydir. Büyü ile ilgili merak ettiğiniz her konuda bana bizzat ulaşıp bilgi alabilirsiniz. Sadi Hoca olarak mesleki hayatımda her zaman doğru bilgiden yana olarak bana ulaşan kişilere doğru bilgileri sunmaktan yana oldum. Bu sayede belki binlerce kişiye değil de gerçekten yardım isteyenlere allahın izniyle yardımda bulunduk. Bu sayede uzun yıllar boyunca bu mesleği yapmanın haklı gururunu yaşıyorum. Aklınıza takılan bir konu varsa aynı zamanda ofisimizi de ziyaret edebilirsiniz. Büyü nasıl yapılır, büyü nasıl bozulur konusunda her türlü sıkıntı ve sorununuzda bana ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Büyü Nedir? başlıklı makalemizde büyü, büyü çeşitleri ve büyü nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.