Büyü ve Tılsıma Çare


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/medyxxgr/sadihoca.com/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Büyü ve Tılsım varsa bizde nasıl çözüme ulaşabiliriz ?

Büyü ve tılsım yapanlar harikulade yollar ve öğrenimlerle bu güce varırlar . Bu işlemlerin yapması için özel eğitimleri var ve yanı sıra bu işlemleri birde sadece bazı özel güçlere sahip insanlar yapabilir . Yoksa normal insanlardan hiçbir farkı olmaz . Eğer bu özel güçler olmasaydı o zaman bütün insanlar bu eğitimleri alıp ve tılsım yapabilirlerdi ve ihtiyacı olan insanlar bu özel insanların yardımı ile istedikleri dileklerine ulaşırlar veya sıkıntıları varsa da sıkıntılarını hal edebilirler . Bu özel insanlardan biri de SADİ HOCAMIZDIR . Eğer kendinizi TILSIMLAŞMIŞ hisediyorsanız , sizin tek yolunuz ve çareniz yüce ALLAH tan sonra SADİ HOCADIR . peki nasıl his ederseniz TILSIM var size diye anlarsınız . tabii SADİ HOCA sizin sıkıntılarınızı anlaya bilmesi için kendi yöntemleri var ama yine de biz size bazı belirgin sebepler ve işaretler söyleyelim ki sizin de bilginiz olsun. Bu işaretlerden bazıları , yorgun hissetmek , hiçbir şeyden zevk almamak , sürekli uyumak istemeniz , sürekli baş ağrısı , işleriniz hep ters gitmesi , işleriniz de çok zorluklar ve düğümler le rastlamanız , paranızı tutamamanız (bir taraftan kazanıp bir taraftan da hemen harcanıyor ) , hep bıkmış ve bitkin , hatta bazen ileri derecede olup artık hayattan yorulup ve ölmek istemeniz gibi vs…..

Peki bu durumlardan biri ya hatta bir kaçı sizde olursa ne yapmamız lazım ya ne yapabiliriz ? İşte bu durumda en büyük dermanımız ve destekçimiz SADİ HOCA bizim dertlerimize derman olabilir. Ve işte bu durumlarda SADİ HOCANIN farkı biliniyor. nasıl bize yardım edildiği biliniyor ve bizi nasıl bu sıkıntılardan kurtardığı görünüyor .

Bir önceki yazımız olan Allah Kuranda Tılsımı Onaylıyor mu? başlıklı makalemizde büyü caiz mi, büyü günah mı ve büyü haram mı hakkında bilgiler verilmektedir.