En İyi Hocalar Nerede?


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/medyxxgr/sadihoca.com/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Merhaba, öncelikle bu yazımızda sizlere dilimiz döndüğünce anlaşılır bir dille en iyi hocalar nerede, en iyi hocalara nasıl ulaşılır gibi birçok soruların cevabını vermeye çalışacağız. Dünya’nın dört bir yanından gelen araştırmalar ve tavsiyeler üzerine, bire bir değiştirmeden, sizlerin en iyi hocalardan bizlere haberdar etmenizle en iyi hocalar hangi şehirlerde nerelerde, biz en iyi hocalara nasıl ulaşırız, gerçeklerle ortaya çıkartıyoruz. Sonuçta medyumum diye gezinen birçok kişi türemiş bulunmaktadır. Çok soyut bir iş olduğundan su istimallere açık bir durumla karşılaşmamanız için, sizlere direkt elinizle koymuş gibi, gerçek ehli medyumlar önerilerinde bulunacağız. Gerçek medyumlarla gerçek şifa bulmuş kişilerden bire bir alacağınız tavsiyelerle sizlerde bunlardan en güzel şekilde yararlanacağınızı temenni ediyoruz. En iyi hocaların detaylı veya az detaylı yaptıkları işleri, kim hangi işe yarar, nerede, nasıl yaparlar, en iyi şekillerde nasıl hizmet ederler bunları açıklayarak ilerlemeyi düşünüyoruz. Böylelikle sahte hocalarla en iyi hocalar nasıl ayırt edilir doğaçlama bu da açığa çıkmış olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Türkiye'nin En İyi Hocası başlıklı makalemizde en iyi hoca, en iyi medyum ve türkiyenin en iyi hocası hakkında bilgiler verilmektedir.