Kötü Tılsımlar


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/medyxxgr/sadihoca.com/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Tılsımların iyi yönde kullanılıyor olanları bulunduğu gibi kötü çeşitlerinin de bulunuyor olduğunu bilmek, sizleri tılsımlar konusunda daha iyi bilgilere ulaştırma konusunda etken rol oynayacaktır. Tılsım ve kötü çeşitleri tamamen yapılmasından tutun kullanılmasına kadar yasal ve dini açıdan büyük bir suç, yine aynı şekilde büyük bir günahı içermektedir. Bundan dolayı tılsım ve kötü çeşitleri kullanmaktan ya da kullanıyor olan kişiler ile hazırlama işlemini yapan insanlardan kesinlikle uzak durmanız gerekmektedir. Tılsım ve kötü çeşitlerinin sizlere birçok farklı şekilde ve elbette ki kötü yönde etkisi bulunacaktır. Bu ve bunun gibi birçok nedenden dolayı tılsım ve kötü çeşitleri ile herhangi bir alakanızın bulunmamasını sağlayın.

Bir önceki yazımız olan Muskanın Önemi başlıklı makalemizde meuska çeşitleri, muska faydası ve muska ne işe yarar hakkında bilgiler verilmektedir.