Sadi Hoca Beni Dertten Kurtardı


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/medyxxgr/sadihoca.com/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Çok geçmiş dönemlerde yardım aldığım Medyum Sadi ilgili bir mevzuyu anlatmak istiyorum. Tüm insanların yaşamı boyunca kesinlikle derdine deva bulamadığı veya kimseden yardım alamadığı bazı sıkıntılar mevcuttur. Benimde aynen böyle bir çaresiz olduğum bir problemli bir konum vardı. Sıkıntının kaynağı ise kesinlikle, tamamen büyü olduğuydu, ilk zamanlar da bunu herkesten sakladım ama dayanamayıp en son, çok sevdiğim ve güvendiğim en iyi arkadaşıma anlattım. Üzerimde büyü olduğunu nereden anladığımı merak ediyorsanız, çok mütevazı ve maddi durumu çok iyi olan bir çiftiz, eşim iş sahibi, çocuklarım çok başarılı, çevremiz ve herkes ile iyi geçinen bir aileyiz.

Biranda bende tuhaflık başladı, eşime, evime çocuklarıma karşı çok soğumaya başladım ve sürekli farklı düşler görüyor, hiç tanımadığım bir adamın hayalini görüyordum. Bu kişi kim bilmiyorum ama sanki kendisini gerçekten görsem boynuna sarılacak gibi içimde sıcak hisler taşıyordum, Sonra aradan süre geçtikçe sokağımızda bir adam sürekli gözüme çarpmaya başladı ona karşı tutku doluydum, ve kendimde şunu gördüm ki bu adam bana bağlama büyüsü yapmıştı bağlama büyüsü nasıl bozulur onu da bilmiyordum. Çareyi en son çevremde bir çok kişinin ismini bahsettiği Medyum Sadi hoca ile görüşmede buldum. Kendi ile hayatımda hiç karşılaşmadım, ya da hiç işim düşmedi ilk defa medyum işleri ile alakam olmuştu. Nedense kendisine çok güvenmiştim en çok korktuğum olaysa maddi yönden beni aşacak istekleri olmasıydı ama hiçte öyle olmadı saolsun üzerimde ki bağlama büyüsünü bozma işlemi yaptı ve beni bu dertten kurtardı.

Yapılan işlem sonrasında gerçekten yeniden doğmuş gibi oldum Medyum Sadi öyle bir şey yaptı ki o bana bağlama büyüsü yapan kişi bir daha asla karşıma çıkmadı. Şuan çok huzurluyum sizlerin de bu gibi sıkıntınız varsa çekinmeden Medyum Sadi ile görüşebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Medyum Sadi Hoca'ya Gelen Bir Mektup başlıklı makalemizde medyum, medyum sadi ve medyum sadi hoca hakkında bilgiler verilmektedir.